Pół miliona gier po 9,99 zł! Wielki Giermasz CDP.pl w sieci sklepów Biedronka! [AKTUALIZACJA]

Największy w historii Giermasz firmy CDP.pl – tym razem w sklepach sieci Biedronka – rozpocznie się już 10 lutego. Świetne gry w rewelacyjnych cenach na wyciągnięcie ręki! [informacja prasowa]

Firmy CDP.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów gier wideo, niezależnie od ich wieku oraz płci, na największy w historii Giermasz! Oferta obejmująca imponującą listę blisko 300 tytułów* oraz pół miliona ich egzemplarzy, dostępna będzie w sklepach sieci Biedronkach, na terenie całego kraju. Wszystkie gry nabyć będzie można zaś w rewelacyjnie niskiej cenie, 9.99 PLN**.

„Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu firmy CDP.pl, funkcjonujące pod wiele mówiącą nazwą Giermasz, pozostają od wielu już lat bardzo istotnym punktem w kalendarzach rodzimych Graczy. Zaproponowana przez nas formuła udostępniania produktów wysokiej jakości w bardzo niskich cenach spotkała się z tak dużą aprobatą ze strony konsumentów, że zdecydowaliśmy się wznieść ją na jeszcze wyższy poziom” – powiedział Michał Gembicki, dyrektor zarządzający firmy CDP.pl. „Dzięki jego organizacji w sklepach sieci Biedronka, będącym jednym z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, nasza oferta dotrze do jeszcze większej liczby Graczy, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, czy też preferowanych gatunków. Tak znaczne rozszerzenie kanałów dystrybucji  bez wątpienia sprawi, iż Giermasz stanie się marką jeszcze bardziej rozpoznawalną, a co najważniejsze – idealnie odpowiadającą na potrzeby konsumentów”.

Giermasz trwać będzie w dniach od 10 do 23 lutego 2014 r.

Więcej informacji na temat promocji podamy już wkrótce.

*Wśród tytułów objętych promocją znajdują się m.in. Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, StarCraft wraz z dodatkiem Broodwar, Total War: Shogun 2 – Zmierzch Samurajów, Worms Revolution: Deluxe Edition i wiele więcej. Liczba dostępnych produktów może różnić się w zależności od sklepu.

** Spodziewana cena detaliczna.

[Aktualizacja 21.01] Przedstawiamy kolejne tytuły, które będzie można nabyć podczas Wielkiego Giermaszu:

Epic Mickey 2, F1 Race Stars, Gdzie jest Nemo, Samoloty, Chivalry: Medieval Warfare