ŚWIĄTECZNE POGOTOWIE PREZENTOWE spieszy na ratunek!

Kiedy chłopak mojej siostry, jak co roku, poprosił mnie o wybranie jej prezentu na święta, pomyślałam – tak to już jest, jak się jest facetem, który nie rusza się sprzed konsoli. Jednak w momencie, gdy kolega z redakcji opowiedział mi, że jego zrozpaczone znajome wciąż zgłaszają się do niego z prośbami o pomoc w wyborze idealnego prezentu dla ukochanego gracza… Zdecydowaliśmy w mgnieniu oka – ten problem trzeba rozwiązać globalnie!

Szybko skontaktowaliśmy się z przyjaciółmi z pakamera.pl, którzy okazali się mieć ten sam pomysł i bliźniaczy cel – usunąć zagrożenie nietrafionych prezentów i pomóc mieszkankom Wenus oraz rezydentom Marsa w wyborze prezentu dla swej drugiej połówki. Tak właśnie zrodziło się ŚWIĄTECZNE POGOTOWIE PREZENTOWE!

facebook_1200x628_bannerpost_cdppl-pakamera

Wspólna akcja cdp.pl i pakamera.pl skierowana jest do par, których zainteresowania różnią się od siebie i którym święta, zamiast z radością i spokojem, kojarzą się z zakupowym koszmarem. Nie godzimy się, by tak było! Bierzemy sprawy w swoje ręce!

Mamy świadomość, że nie każda dziewczyna interesuje się modą, a nie każdy młody mężczyzna jest zapalonym graczem. Wiele związków łączą wspólne zainteresowania i osoby te zazwyczaj nie mają żadnych problemów z zakupem prezentu dla partnera bądź partnerki. Bardzo nas to cieszy. Zarówno pakamera.pl, jak i my, mamy im sporo do zaoferowania. Tym razem chcieliśmy jednak wyciągnąć dłoń także do par, których pasje są różne i które chciałyby obdarować się nawzajem wymarzonymi prezentami, ale zwyczajnie nie mają pojęcia, co kupić. ­Wybór graczy i ich partnerek jako grupy docelowej, w związku z profilem naszej firmy, był dla nas dość oczywisty – mówi Norbert z cdp.pl, pomysłodawca akcji.

Właśnie takie miny macie, gdy trzeba wybierać prezenty? Czas to zmienić!
Właśnie takie miny macie, gdy trzeba wybierać prezenty? Czas to zmienić!

W ramach akcji ŚWIĄTECZNE POGOTOWIE PREZENTOWE cdp.pl przygotowało trzy różne systemy rekomendacji. Prezent można wybrać samodzielnie z dedykowanej strony z topowymi produktami, można też rozwiązać krótki quiz na Geezmo.pl, który podpowie, jaki gatunek gry będzie najlepszą opcją lub napisać bezpośrednio do Pogotowia Prezentowego, w którym pomocnicy Mikołaja z cdp.pl dokonają dokładnej analizy potrzeb i w odpowiedzi – prześlą spersonalizowaną ofertę.

W zamian za poświęcenie swoich ukochanych, gracze mogą odwdzięczyć się z pomocą Pakamery. Tam znajdą bogatą ofertę produktów dla dziewczyny gamera, które ucieszą ich partnerki o wiele bardziej niż podkładka pod myszkę czy zakupiony w przypływie pomysłowości zestaw kosmetyków.

Dziewczyna gamera pokocha święta, dzięki stronie Pakamera! 😉

Zgłoś się do cdp.pl, a zrobimy wszystko, by Twój kochany gracz nie dostał w tym roku trzeciego egzemplarza gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

Wejdź na pakamera.pl i wybierz dizajnerski prezent dla swej drugiej połówki!

Zaufaj nam! Wezwij ŚWIĄTECZNE POGOTOWIE PREZENTOWE i ciesz się świętami pełnymi trafionych prezentów! 😉

W tym roku podaruj jej coś... co jej się spodoba.
W tym roku podaruj jej coś… co jej się spodoba.