SZALEŃCZE “UMPA-WUMPA” W CRASH BANDICOOT: N. SANE TRILOGY W 2017 ROKU!

Uwielbiany przez tłumy jamraj, Crash Bandicoot, wraca do gry ulepszony, pokręcony i roztańczony jak nigdy dotąd w Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

unnamed

Tytuł zaprezentowany wczoraj na targach PlayStation Experience (PSX) w Anaheim pozwala graczom kręcić młynki, skakać i zajadać wumpy, na nowo przeżywając niezwykłe przygody znane z trzech gier, od których wszystko się zaczęło: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot: Warped.

unnamed

Vicarious Visions, deweloper pracujący nad Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, od zera przygotowuje grę na PlayStation 4, odświeżając oświetlenie, animacje, otoczenie i przerywniki filmowe – a wszystko to w olśniewającej jakości 4K, dzięki której będzie można dostrzec każdy włosek futerka Crasha, a także PS4 Pro HD. Zarówno długoletni, jak i nowi fani tego kultowego bohatera gier lat 90. będą mieli okazję poznać go lepiej niż kiedykolwiek za sprawą całkowicie odnowionej kolekcji.

To jeszcze nie koniec – twórcy zapowiadają pełną obsługę gałek analogowych oraz ujednolicenie systemów zapisu gry i punktów kontrolnych, co ułatwi rozgrywkę nowicjuszom i pozwoli im bez przeszkód cieszyć się klasycznymi przygodami nieustraszonego jamraja. A dzięki ulepszeniu poziomów bonusowych i prób czasowych trylogia przypadnie do gustu również starym wyjadaczom!

Activision i Vicarious Visions oddają Crashowi cześć na różne sposoby, na przykład za sprawą całkowicie odświeżonej ścieżki muzycznej, pełnej dźwięków instrumentu didgeridoo i ksylofonu oraz porywającego basu, a także dialogów nagranych na nowo przez aktorów, którzy wystąpili w oryginalnych grach o Crashu, takich jak Jess Harnell czy Lex Lang.

unnamed-1
Gracze, którzy nie mogą się doczekać premiery Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, mają możliwość wcielić się w rolę Crasha w Skylanders Imaginators, by przemierzać świątynne ruiny i robić dobry użytek ze skrzynek z dynamitem, krabów oraz owoców wumpa w nowym, specjalnie stworzonym poziomie Thumpin’ Wumpa Islands. Crash pojawia się również w 11. odcinku nowego serialu telewizyjnego Skylanders Academy. Jak dotąd zarówno gra, jak i serial zbierają od fanów Crasha i Skylanderów same pochwały!

Premiera Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jest przewidziana na 2017 r. Oficjalnym dystrybutorem gier firmy Activision w Polsce jest cdp.pl.


źródło: materiały prasowe cdp.pl