5 prezentów dla tych, w których moc jest silna!

Gwiezdne Wojny po raz pierwszy na ekranach pojawiły się niespełna 40 lat temu i do dziś pozostały światowym fenomenem!

Cieszą się niegasnącym zainteresowaniem całych pokoleń fanów.  Kiedy w 1977 r. świat ujrzał pierwszą część sagi, była ona Nową nadzieją nie tylko dla rebeliantów z Yavin IV, ale dla całej ówczesnej kinematografii. Była też nową jakością wprowadzoną do gatunku science fiction. Dziś w kinach możemy oglądać ósmą już odsłonę serii – Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie – której akcja toczy się między Zemstą Sithów a Nową nadzieją i która już teraz została bardzo ciepło przyjęta przez fanów.


Jako, że premiera Łotra 1 fantastycznie zbiega się z okresem przedświątecznym i ostatnim dzwonkiem na zakup prezentów – przygotowałam dla Was krótki przewodnik – 5 najlepszych prezentów dla fanów Gwiezdnych Wojen:

 

1. Star Wars: Rogue One Soundtrack

Absolutna świeżynka, która swoją premierę będzie mieć już jutro. Doskonały prezent dla osób zachwyconych nową odsłoną Star Wars oraz tych, których fascynacja Gwiezdnymi Wojnami opiera się też na miłości do genialnej ścieżki dźwiękowej filmu. Tym razem batutę przejął Michael Giacchino – zdobywca Oscara za muzykę do filmu Odlot, twórca soundtracków do Iniemamocnych czy Star Treka.

 

2. George Lucas. Gwiezdne Wojny i reszta życia

Kolejna nowość na rynku wydawniczym, tym razem opowiadająca jednak nie o samym filmie, a o jego pomysłodawcy i twórcy legendy Star Wars. Jak pisze wydawca: George Lucas. Gwiezdne wojny i reszta życia to biografia reżysera pełna anegdot z planów filmowych, opowieści o arkanach pracy w przemyśle filmowym, opisów mąk pisania scenariuszy i historii na temat morderczych walk o budżet. Przede wszystkim jednak  jest to pierwsze tak otwarte zaproszenie za kulisy Gwiezdnych Wojen. Jak wyglądała praca z zaawansowaną techniką w latach 80.? Czym inspirował się George Lucas, tworząc kultowe postaci: Luke’a Skywalkera, Hana Solo czy mistrza Yody? Jakie problemy sprawiał niedopasowany kostium C3PO? To wszystko odkryje przed Tobą książka Briana Jay’a Jonesa.” Prawdziwa gratka dla kinomanów!

 

3. Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition

Star Wars: Battlefront to gra wideo, której akcja została osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Prezentowana tutaj wersja to specjalne wydanie trzeciej odsłony cyklu, zawierające postacie, mapy i inne elementy zaczerpnięte z filmu Łotr 1.

Edycja Ultimate zawiera wszystko, co niezbędne, by spełnić marzenia o udziale w bitwach toczonych w uniwersum Star Wars. W jej skład wchodzi nie tylko Edycja Specjalna Star Wars Battlefront, ale także Przepustka Sezonowa, a w niej cztery dodatki do gry i wyjątkowa emotka „Strzelaj pierwszy”.

 

4. Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy – edycja kolekcjonerska

Kolektorka ostatniej (przed Łotrem 1), zeszłorocznej odsłony serii dla najprawdziwszych fanów. Wydanie zawiera nowe, obszerne materiały dodatkowe przygotowane specjalnie dla wydania Blu-ray 3D. Dowiesz się z nich, jak powstawały Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, zajrzysz za kulisy filmu i zobaczysz nigdy wcześniej niepokazywane, niewykorzystane sceny oraz poznasz lepiej ekipę i obsadę, dzięki ekskluzywnym wywiadom z aktorami i twórcami.

 

5. Koszulka Star Wars – Darth Vader

Nowość wśród t-shirtów inspirowanych sagą Gwiezdne Wojny. Na najnowszych, wysokojakościowych koszulkach Shellbag możemy zobaczyć pięknie odtworzoną postać Dartha Vaderana białym lub czarnym tle.

 

Te i inne propozycje znajdziesz też w prezentowym wideo poradniku cdp.pl:


Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Zajrzyj do strefy Star Wars na cdp.pl