Którą klasą postaci z Torment: Tides of Numenera zagrać?

Klasa postaci w grze Torment: Tides of Numenera nie jest bez znaczenia. To główny atrybut bohatera, który określa Twoje statystyki i umiejętności, a także wpływa na całą rozgrywkę, poprzez kreowanie nowych dialogów i możliwości interakcji z otoczeniem. Klasa postaci definiuje również to, jak przebiegać będą sytuacje kryzysowe, czyli potyczki z Twoimi przeciwnikami.

Odpowiedz na kilka krótkich pytań i dowiedz się, która z trzech klas postaci dostępnych w grze  Torment: Tides of Numenera jest najbardziej dostosowana do Ciebie. Powinieneś wcielić się w Glewię, Szelmę, czy może Nano?

Odpowiedz na poniższe pytania i sprawdź, kim rozpocząć swoją przygodę z Tormentem

1.Idziesz ulicą, nagle na ziemi dostrzegasz dziwny relikt, zapewne związany z dawnymi – dużo bardziej zaawansowanymi cywilizacjami. Nie masz pojęcia, co to takiego ani do czego może służyć. Co robisz?
2.Podczas wieczornej przechadzki nagle słyszysz krzyk, dochodzący z mijanego przez Ciebie domu. Podchodzisz bliżej, kiedy jednak naciskasz klamkę, okazuje się, że drzwi są zamknięte. Jak się zachowasz?
3.Wykonałeś zadanie dla bogacza, który w zamian obiecał sfinansować Ci jeden zakup na okolicznym targowisku. Gdzie wchodzisz po swoją nagrodę?
4.Wódz jednej z okolicznych wiosek jest w posiadaniu przedmiotu, na który chrapkę ma Twój zleceniodawca. Nie możesz jednak tak po prostu wejść do wioski, wyrżnąć mieszkańców i zabrać pożądanej rzeczy. Musisz skorzystać z rozwiązań nieco bardziej pokojowych. Do czego Ci najbliżej?
5.Dwie cechy, które najczęściej opisują prowadzone przez Ciebie postacie to:
6.Pamiętasz towarzyszy Bezimiennego z Planescape: Torment? Który z nich mógłby być Twoim dobrym kumplem?
7.Cóż Twoim zdaniem leży u podstaw natury człowieka?
8.Ile jest warte jedno życie?